Salon Myška

Pedikúra

Chtěli byste i Vy začít navštěvovat šikovnou pedikérku, která se o Vaše nohy postará s maximální pečlivostí tak, aby vypadaly po celé dny krásně? Pak vyzkoušejte profesionální péči o nohy v mém salonu a přijďte si užít příjemné hýčkání Vašich nohou.

Kdo nevyzkouší neuvěří :)

Naše nohy nás nosí celý život, proto jim věnujme péči, kterou si zaslouží. Přestože je pedikúra velmi důležitá, ještě stále najdeme mnoho lidí, kteří tuto péči podceňují a kteří ji berou jen jako nepodstatnou část péče o tělo. Profesionální ošetření s kvalitními produkty Vám pomůže dosáhnout toho, aby Vaše nohy vypadaly nejen krásně, ale i zdravě. Dopřejte Vašim unaveným chodidlům odpočinek, regeneraci a načerpání nové síly do dalšího dne.

Suchá - Přístrojová ( mediciání ) pedikúra

Suchá pedikúra zvaná také přístrojová nebo mediciální pedikúra se provádí na sucho přístrojem.  Při ošetření se používají speciální rotační nástroje a frézy. Suchá pedikúra zaručuje bezkrevné a bezbolestné ošetření chodidel, kdy nedochází k porušení struktury kůže. Proto je vhodná pro diabetiky. Je pečlivější a šetrnější při ošetření nehtů.

Služba může vypadat následně:

  • Dezinfekce
  • Úprava nehtů a ošetření nehtových valů 
  • Odstranění zrohovatělé kůže a odstranění kuřích ok
  • Výživný krém ošetření nehtové kůžičky olejíčkem
  • Relaxační masáž chodidel